HODOWLA WEIMARÓW

Poznaj naszą historię
Szczenięta
Psia mama

Marzenie od zawsze

Psy zawsze były moją największą miłością i pasją. W wakacje u babci na wsi zawsze spędzałam czas z psami, bawiąc się i opiekując. Typowa psia mama. Chodząc na spacery, nie było psa, za którym bym się nie oglądała i nie podziwiała. Marzyłam od zawsze, aby mieć w domu wielkiego przyjaciela, co niestety w bloku było niemożliwe. Zaczynając swoje samodzielne życie i przenosząc się do domu na wieś po niedługim namyśle, szukałam, pojechałam i kupiłam Nowofundlanda.

Dom bez psa to jak ogród bez kwiatów

Cudowny przyjaciel

Diablo był cudownym, kochanym psem, towarzyszył nam wszędzie! Na spacerach, w odwiedzinach u przyjaciół, na zakupach, nawet przeniósł się z nami podczas przeprowadzki do Niemiec. Niestety przychodzi w życiu taki smutny czas, że trzeba się pożegnać z najcudowniejszym przyjacielem, choroba i wiek zrobiły swoje. Nasz najwspanialszy, wielki czarny przyjaciel… odszedł za Tęczowy Most. Przeżyliśmy to bardzo. Oczywiście mówią, że czas leczy rany, a najlepszym lekarstwem jest następny przyjaciel. Wiedzieliśmy, że dom bez psa to jak ogród bez kwiatów.

Arystokracki przepiękny wygląd

Wspaniały charakter

Długo mieliśmy dylemat co do rasy. Pewnego razu pojechaliśmy z mężem do znajomego lekarza, tam spotkałam Wyżła Weimarskiego o imieniu Krumel, co po polsku oznacza okruch. Powiem szczerze, że okruchem to on nie był, ale zakochałam się i mój mąż również. Arystokracki, przepiękny wygląd tego psa urzekł nas tak bardzo, jak i jego wspaniały charakter. Długo nie trzeba było czekać, wiedzieliśmy, że po powrocie do Polski Wyżeł Weimarski będzie naszym następnym przyjacielem. W 2019 roku trafiłam na hodowlę Szara Trufla FCI, z której wzięliśmy naszego pierwszego Weimarka.

Szara istotka

Piękne niebieskie oczy

LADY KIRA dołączając do naszej rodziny, miała cztery miesiące. To ona wypełniła mój codzienny czas po brzegi. Godziny biegania i spacerów po lesie, po polach i łąkach. Dzienna nauka, szkolenia, wyjazdy na wystawy. Wygłupy od rana do wieczora. Uwielbiam to i kocham ją za to. Miłością do Weimarów zaraziłam również moją rodzinę. Weekendowe rodzinne spacery z naszymi szarakami. Tak, bo nie czekając długo pojawiła się u nas następna szara istotka, również ze wspaniałej hodowli Gray Arrow FEEL LOVE vel LADY. Cudowna mała szara dziewczynka o pięknych niebieskich oczkach.

LADY KIRA

Z

Wyżeł Weimarski krótkowłosy

Kira urodzona 09.04 .2019 r. jest proporcjonalna, ma wysportowaną sylwetkę co uwidacznia jej muskularna budowa ciała. Jej szlachetny wygląd przyciąga uwagę wielu ludzi. Uwielbia wszelkie sporty pływanie, aportowanie, bieganie i skoki przez wysokie przeszkody. Wygłupy z najmłodszym synem należą do ulubionych. Jest bardzo żywiołową sunią, wszędzie jej pełno. Całe dnie chciałaby spędzać przy swoich właścicielach. Uwielbia spacery po lesie, plaży i polach. Jest bardzo spostrzegawcza, nic i nikt nie umknie jej spojrzeniu. W szczególności kot sąsiadów – wyskoczyłaby przez zamknięte okno, aby z nim porozmawiać 😉

Wystawy

13.09.2020 - Gorzów Wielkopolski [CAC]

Jesienna Wystawa Psów Rasowych – sędzia Piotr Król LADY KIRA Szara Trufla FCI – klasa młodzieży doskonała

26-27.09.2020 - Leszno [CACIB]

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – sędzia Adam Stasiak LADY KIRA Szara Trufla FCI – klasa młodzieży doskonała

04.10.2020 - Łącko

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – sędzia Anna Winiarska LADY KIRA Szara Trufla FCI – klasa młodzieży doskonała

Opiekunowie

Poznaj nas

Ewelina

Hodowca

Xavier

Opiekun

Norbert

Opiekun

Karma – Reico Vital
Wysokiej jakości karma

Posiłek dla naszych zwierząt

Nasze psy dostają do jedzenia wysokiej jakości karmę Reico Vital – systeme z Niemiec. To pełnowartościowy posiłek dla naszych zwierząt. Żywiąc nasze psy tą karmą nie potrzebujemy suplementować ich żadnymi dodatkowymi witaminami.

Reico, w naszym przypadku Maxi dog Olimp – ze względu na zawartość wolnej energi spełnia bardzo wysokie standardy. Często urozmaicamy im jedzonko dodatkiem surowej wołowiny. Zapewniając im dobre żywienie oszczędzamy na wizytach u weterynarza. Psy jak i my są bardzo zadowolone. Dla nas dobro i zdrowie naszych psów jest bardzo ważne.

German-Adventure FCI to legalna i zrzeszona w ZKWP i FCI hodowla. Psy z naszej hodowli mogą być wystawiane na wystawach w Polsce jak i za granicą.

German Adventure FCI

Domowa hodowla psów

Telefon: +48 788 565 506
Email: germanadventure21@gmail.com

Adres:
Małachowo Wierzbiczany 38e
Polska, 62-230 Witkowo